הלב של הבית 

בית של בריאות הוא לא עוד קליניקה. לא סתם מרפאה. בחרנו לקרוא לו בית כי אנחנו מאמינים ששירותי בריאות לקהילה צריכים להינתן מזווית אישית ומתוך היכרות אמתית. בבית של בריאות חשוב לנו לטפל כמובן בבעיות נקודתיות, אבל לא פחות חשוב – להכיר את הסיפור האישי שלכם ולעמוד לצדכם באופן רציף וחוצה דיסציפלינות. הקשר שלנו למטופלים מתבטא גם ברמה הקהילתית, ועל כן אנחנו מקיימים בבית של בריאות גם הרצאות, סדנאות ואירועים פתוחים לקהל.

מגוון שירותי בריאות תחת קורת גג אחת

במטרה לספק למשפחה את הגיבוי הטוב והמקיף ביותר מבחינה בריאותית, מציע בית של בריאות סל רחב, מגוון ומשלים של שרותים. תמצאו פה רופאים ומטפלים של מכבי שירותי בריאות, שירותי מעבדה של הקופה, טיפולים מבית מכבי טבעי וכן מטפלים ואנשים מקצוע עצמאיים ממגוון תחומי הטיפול. רפואת משפחה, תינוקות וילדים, רפואת נשים ומיילדות, תזונה, תמיכה סוציאלית, פיזיותרפיה, דיקור, טיפול נפשי, ראומטולוגיה וייעוץ הנקה – זוהי רשימה חלקית בלבד של שירותי הבריאות הניתנים במקום.

צוות שלם, בשבילכם

ייחודו של הבית טמון לא רק בהנגשת שירותי הבריאות, אלא גם בתקשורת ובשיתופי הפעולה שנוצרים בתוך הצוות. אנחנו מאמינים שרפואה מתקדמת היא רפואה שמסוגלת לסנכרן ולהשלים את הטיפולים השונים הנדרשים לאדם, על בסיס היכרות אישיות עם סיפורו. בהתאם לכך, נערכים בבית של בריאות שיתופי פעולה מרגשים בין הגורמים המטפלים, ישיבות צוות קבועות והעשרות מקצועיות ומגבשות. הכל, למען מתן טיפול מקיף ומכיל שיאפשר לכם להישאר בריאים ולהיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

בית של בריאות בבנימינה

לזימון תורים

 

למידע עדכני על אירועים, הרצאות סדנאות הכנסו לדף הפייסבוק שלנו:

בית של בריאות