תמר שבבו-תירוש היא פסיכולוגית קלינית, המטפלת בטווח רחב של גילאים ושיטות טיפול כגון CBT, הדרכת הורים, טיפול דיאדי וטיפול דינמי ממוקד. בנוסף, יש לה התמחות ייחודית - טיפול בגיל הינקות. 
👶
פסיכולוגית לגיל הינקות? 
בהחלט כן, תמר מסבירה: 


"הריון ולידה מהווים תקופה מרגשת ועוצמתית של הבאת חיים לעולם, אבל גם תקופה מורכבת, ולעתים שונה מאוד מהחוויה שהייתה בפנטזיה שלפני. תחושות של עצב או דאגה מופרזת לאחר לידה מופיעות בדרגות שונות אצל לא מעט אימהות טריות, מה שעלול להשפיע על הטיפול היומיומי בתינוק וגם על הקשר הראשוני עמו. כמובן שגם האבות חווים קשיי הסתגלות משל עצמם, וגם להם יש לא מעט התמודדויות. 
לשמחתנו, בשנים האחרונות החלה לעלות המודעות לנושא. ככל שהמודעות עולה, ניתן לעזור ליותר ויותר זוגות וליצור עבורם מרחב מכיל ומסייע כדבר שבשגרה. 
אני מאמינה שכל זוג אחר לידה יכול לצאת נשכר מביקור אצל פסיכולוג - ממש כמו שאחרי הלידה נפגשים עם אחות טיפת חלב, עם הגניקולוג או עם רופא הילדים. 
לפעמים מספיקה שיחת איוורור ועיבוד חד פעמית, ולפעמים תהליך מעט ארוך יותר של מפגשים תומכים, כשבטיפול נוכחים שני בני הזוג עם תינוקם. 
המטרה שלי היא להיות שם עבורם בפן הרגשי, ולסייע לקשר הראשוני והמשמעותי כל כך שנרקם ביניהם בתקופה זו, שיש לה השלכות חשובות גם על המשך החיים." 

 

תמר מרכזת "בבית של בריאות" את תוכנית  ״בואי לשבט״ - מפגשי אמהות ותינוקות בחופשת לידה

מעגלי שיחה ושיתוף בהנחיית תמר , ובהשתתפות מרצים אורחים מצוות הבית . ניתן להצטרף בכל שלב לקבוצה, בימי שני 10:45-12:00. לפרטים ועלות לפנות ישירות לתמר .


לתיאום פגישה של הורים/תינוק עם תמר שבבו-תירוש ניתן לפנות בטלפון 050-4625820

* השירות ניתן במסגרת פרטית בלבד *

 

על הרעלות בטיפול תרופתי בילדים

דר.יוסי רוסמן מתראיין בנושא אלרגיה

על משחק ככלי טיפולי / אלירז וינברגר אנוש, קלינאית תקשורת

קרא עוד >>

על התקנים תוך רחמיים / דר.קרן בר יוסף, רופאת נשים

קרא עוד >>

על אלרגיות ועקיצות אביב / ד"ר גל נוימן

על אלרגיות ועקיצות אביב / ד"ר גל נוימן
קרא עוד >>

לזימון תורים

 

למידע עדכני על אירועים, הרצאות סדנאות הכנסו לדף הפייסבוק שלנו:

בית של בריאות